Dzisiaj rusza Markowo-Mikołajkowy Świąteczny Kiermasz

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Chwilę po ślubie Marek Machaj dowiedział się, że zostanie tatą, ale kilka miesięcy później przeszedł udar, który doprowadził do poważnego paraliżu. Nie miał okazji wziąć na ręce swojego synka. Od ponad 3 lat, dzięki wsparciu wielu ludzi dobrej woli, trwa jego rehabilitacja, i powoli przynosi efekty. Dzisiaj rusza kolejna akcja, która ma pomóc kontynuować leczenie.

Inicjatorem akcji wsparcia, tak jak kilku poprzednich, jest Tomasz Franc. Będzie to świąteczny kiermasz w ramach którego będzie można wylicytować wiele ciekawych rzeczy, voucherów na usługi. Mogą być one doskonałymi prezentami dla siebie lub najbliższych.

Znajdą się wśród nich między innymi model samochodu Polonez z autografem nieżyjącego już Bronisława Cieślaka, czyli niezapomnianego porucznika Borewicza z serialu „07 zgłoś się”, czy model samochodu Audi TT z autografem aktora Bartłomieja Topy (i aktora i samochód można kojarzyć z filmem „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego z 2004 roku). Będą też pamiątki po Romualdzie Lipko, płyta winylowa z autografem Krzysztofa Cugowskiego, książki i wiele innych.

Inauguracja kiermaszu będzie miała miejsce dzisiaj, 6 grudnia o godzinie 16.00. Będzie on prowadzony na facebookowej grupie Pomagamy Markowi. Zachęcamy do udziału w licytacjach.