Kraśniczanka w plebiscycie na „Najbardziej Kreatywną Polkę Roku 2021”. Głosujemy!!!

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już po raz trzeci wydawany w Londynie, a skierowany do Polek przebywających na emigracji, magazyn „Woman in the world” organizuje plebiscyt, którego celem jest wyróżnienie przedsiębiorczych i twórczych Polek. Wśród kandydatek, na które można głosować, jest kraśniczanka Kinga Siudzińska.

Ideą plebiscytu jest pokazanie, że Polki są bardzo kreatywnymi i aktywnymi kobietami, które niezależnie od sytuacji i kraju zamieszkania potrafią być aktywne zawodowo i spełniać swoje marzenia. Przez cały rok na łamach londyńskiego magazynu przedstawiane były kandydatki wpisujące się w te kryteria. Do jednej z nich wkrótce trafi tytuł „Najbardziej Kreatywna Polka Roku 2021”. Może to być wspomniana Kinga Siudzińska. Kraśniczanka tworzy i sprzedaje biżuterię z kamieni naturalnych oraz surowych kryształów najlepszej jakości.

Jak sama mówi, miłość do kamieni naturalnych i kamieni szlachetnych odziedziczyła po babci. 3 lata temu zaczęła z nich tworzyć biżuterię. Hobby szybko przerodziło się w pracę. Teraz projektowaniu i tworzeniu biżuterii stara się poświęcać każdą wolną chwilę, a klientów na swoje wyroby ma nie tylko w Polsce, ale także w kilku krajach Europy.

Swój głos w plebiscycie na kraśnicką kandydatkę można oddać tutaj (jeden głos z wykorzystaniem jednego adresu e-mail). Głosowanie trwa do 29 września 2022 roku!!!

Gala finałowa zaplanowana jest na 1 października 2022 w hotelu Marriott Heathrow w Londynie.

Wyroby pani Kingi można obejrzeć na jej Instagramie Szmaragdowa_polana oraz w prowadzonym przez nią sklepie internetowym.