Ogłoszenie

Zestawy LEGO® Minecraft® - wybierz idealny prezent na Dzień Dziecka

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dzień dziecka to moment w roku, w którym pragniemy podarować naszym dzieciom wyjątkowe podarunki. Zdecydowanie doskonałym rozwiązaniem będą zestawy LEGO® Minecraft®. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Lama 

LEGO® Minecraft® to seria, która dedykowana jest dla miłośników znanej na całym świecie gry. Zestaw LEGO® Minecraft® o nazwie Lama to doskonała propozycja na prezent z okazji dnia dziecka. Zabawka od 10 roku życia wymaga złożenia 100 elementów, by móc cieszyć się uroczą, popularną postacią z gry. Zestaw może być nie tylko ulubioną zabawką, ale także piękną ozdobą ustawioną na półce. BrickHeadz, bo tak zwie się lama w grze, mierzy 8 cm, przez co dziecko zawsze może mieć ją przy sobie. Co więcej, jej złożenie wymaga dużej precyzji i zaangażowania, co wpływa na rozwój zdolności manualnych dziecka. Realistyczne detale na figurce wiernie odwzorowują moba z gry Minecraft®. Piękne, intensywne barwy lamy to jej kolejny walor estetyczny. 

Czerwona stodoła

Prezent na Dzień Dziecka dla fana gry Minecraft®, który z całą pewnością sprawi mu radość, to zestaw klocków LEGO® o nazwie Czerwona Stodoła. Rozbudowany model liczący aż 799 elementów jest przeznaczony do zabawy dla dzieci od 9 roku życia. Klocki pozwalają na kreatywną, dynamiczną zabawę. Można uprawiać swój własny ogródek, a przy użyciu pokrętła wyrosną z niego ziemniaki. Dzieci mogą opiekować się własnymi zwierzętami- krowy, kury czy kozy goszczą na ich gospodarstwie. Jak przystało na grę Minecraft®, po gospodarstwie przemieszcza się zombie, który porusza się na zabawnym kurczaku. Także stodoła kryje w sobie wiele atrakcji. Odnaleźć można w niej sypialnie, stajnie i wiele innych pomieszczeń.  Dziecko może także kreatywnie modyfikować złożony zestaw. 

Teren szkoleniowy

Doskonały pomysł na prezent na Dzień Dziecka, które uwielbia grę Minecraft® to z całą pewnością zestaw klocków LEGO® o nazwie Teren szkoleniowy. 534 klocków czeka na złożenie przez dzieci od 8 roku życia. 

Siedziba wojowników z Minecrafta™ to prawdziwa gratka, która przeniesie dzieci w ukochany świat gry. W zestawie odnaleźć można także kuźnię, która rozbudza wyobraźnię dziecka, pozwalają na tworzenie różnorodnych broni wojowników. Co więcej, siedziba może być przez użytkownika wielokrotnie przebudowana, co jest gwarancją niekończącej się zabawy. Na dziecko czeka także wiele ukrytych, tajemniczych elementów. Dla przykładu blok przy drzewie otwiera właz w podłodze w dojo. Klasyczne postacie z gry takie jak m.in.: moby, złodziej, ninja, nietoperz czy szkielet pozwalają dziecku wcielać się w różnorodne postacie. 

Królicza farma

Zestaw LEGO® Minecraft® o nazwie Królicza farma to kolejna doskonała propozycja na Dzień Dziecka. 340 elementy dla dzieci od 8 roku życia do złożenia to moc ciekawej zabawy. Miłośnicy gry Minecraft® mogą zbudować króliczy dom dla swoich królików. Dom posiada zdejmowany dech oraz bezpośredni dostęp do jego wnętrza. Dzięki specjalnej dźwigni w zestawie, króliki potrafią uroczo kicać. Co więcej, dla królików należy zająć się uprawą marchwi. Dziecko może odkryć w zestawie także wyrzutnię jaskini, która spektakularnie może się zawalić. W zestawie odnaleźć można nie tylko króliki, ale także tresera oraz zombie. Figurki pozwalają na wspólną zabawę z rodziną czy przyjaciółmi.

Loch szkieletów jako kolejna propozycja na prezent z okazji Dnia Dziecka 

Loch szkieletów to jeden z najbardziej spektakularnych zestawów, jaki powstał w serii LEGO® Minecraft®. Dedykowany jest dla miłośników gry od 8 roku życia. 364 elementów umożliwia ciekawą, różnorodną zabawę na długi czas. W zestawie można odnaleźć ciemną jaskinię, będzie można walczyć także ze szkieletami. Co więcej, jaskinia ozdobiona została uroczymi stalagmitami i stalaktytami. Przy ich użyciu możemy zwalczać groźne moby. W zestawie znajduje się także figurka badacza, któremu musimy pomóc pokonać wrogie szkielety. Nic więc dziwnego, że każdego dziecko, które uwielbia grę Minecraft®, zanurzy się w ciekawej zabawie z klockami LEGO® na długi czas. 

Walka ze strażnikami

Dzień dziecka wraz z zestawem od LEGO® Minecraft® o nazwie Walka ze strażnikami, będzie niezwykle ekscytującym dla każdego fana bądź fanki znanej i lubianej gry. Jest to doskonały prezent dla dziecka od 8 roku życia. Do zabawy przeznaczono aż 255 elementów, przy pomocy których uda się skonstruować całą oceaniczną misję, w której wraz z ukochanymi postaciami z gry, każde dziecko będzie mogło wyruszyć w fascynujący świat przygód. Wierne odwzorowanie każdego, najmniejszego szczegółu sprawi, że dziecko będzie mogło poczuć emocje, jakie towarzyszą mu podczas gry komputerowej. Zestaw pozwala m.in. na zbudowanie efektywnego pomnika pośród barwnej rafy koralowej. Co więcej, przy pomocy trójzębu można walczyć w celu pomocy trzem aksolotlom. W ogonie dużego strażnika kryję się wyrzutnia z pociskiem. Tak wiele elementów pozwala na niezwykle dynamiczną zabawę. 

Najnowsze ogłoszenia