• MCZ

Kolejna sparingowa wygrana. Stal Kraśnik ? Janowianka Janów Lubelski 4:1 FOTO

{datsopic:12185 left}Pierwszy punkt napiętego sparingowego terminarza Stali Kraśnik na ten tydzień zrealizowany. Dzisiejszego popołudnia w kolejnym pojedynku kontrolnym kraśniczanie zmierzyli się na własnym terenie z Janowianką Janów Lubelski (IV liga). Goście z sąsiedniego powiatu postawili poprzeczkę wyżej niż poprzedni rywal, ale podopieczni trenera Dariusza Matysiaka zaprezentowali się z dobrej strony i pewnie mecz wygrali.

Choć pierwsze minuty nie wskazywały, że spotkanie zakończy się kilkubramkową wygraną gospodarzy, bo to nasz golkiper Krzysztof Mazur po akcjach gości musiał się trochę pogimnastykować. Kraśniczanie szybko jednak poukładali grę i już w 7. minucie za sprawą Damiana Gawrona wyszli na prowadzenie. W pierwszej połowie padły jeszcze dwie bramki dla Stali. Najpierw gola zdobył Tomasz Ryczek, a później samobójcze trafienie zaliczył jeden z zawodników Janowianki.

W drugiej połowie dobrą grę golem podkreślił z kolei Daniel Szewc. Goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem pod koniec spotkania.

Stal Kraśnik- Janowianka Janów Lubelski 4:1{datsopic:12206 right}

Stal: Mazur - Charmest, Pietroń, Matysiak, Kłyk, Szewc, Chamera, Melnychuk, Gawron, Chrzanowski, Ryczek. Ponadto zagrali: Piotrowski, Basiakowski, Goździuk, Dydo, Smok, Kalisz, Wojtaszek, Rola, Hudzik, Bolkit, Orzeł, Barszcz.

Tak jak zapowiadaliśmy kolejny sparing Stal Kraśnik zagra z Radomiakiem Radom w sobotę 1 marca o godzinie 11:00 (MOSiR Kraśnik).

Zdjęcia z pierwszej połowy dzisiejszego meczu można zobaczyć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do artykułu.