Reklama

Dla każdego coś interesującego. Dni Gościeradowa 2015 za nami. Foto, Wideo

Przez dwa dni (27 - 28 czerwca) świętowali i bawili się mieszkańcy gminy Gościeradów i wszyscy ci, którzy zawitali na festyn z okazji Dni Gościeradowa. Jak zwykle ich organizatorzy postarali się, by każdy podczas imprezy znalazł coś interesującego dla siebie.

W programie Dni Gościeradowa znalazły się występy dzieci i młodzieży, zespołów ludowych, animacje dla najmłodszych, koncerty, ale także na przykład wystawy czy pokaz umiejętności Kawalerii Kowalów z Borowa nad Wisłą.{datsopic:31850 right}

W niedzielę burzę oklasków za swój występ zebrał między innymi Zespół Tańca Ludowego UMCS z Lublina. W jego składzie jako wokalistka zaprezentowała się mieszkanka gminy Gościeradów Dominika Drdzeń. Próbkę wokalnych możliwości artystów-studentów można zobaczyć w krótkim materiale wideo.

Reklama

Muzycznymi gwiazdami festynu byli w sobotę disco-polowy Tropic, a w niedzielę rockowy Golden Life.

 

Zdjęcia z występu Zespołu Tańca Ludowego UMCS, litewskich klaunów Leo-Polis oraz pokazu kawalerzystów z Borowa, które odbyły się w ramach Dni Gościeradowa, można zobaczyć klikając tutaj.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama