Najpierw w okolicy starego Dworca PKS w Kraśniku razem pili alkohol. Ale potem postanowili swojemu kompanowi zabrać pieniądze i telefon oraz mocno go pobić. Szybko trafili jednak w ręce policji a kraśnicki Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla trzech sprawców.
Cała sprawa zaczęła się jak to często bywa w takich przypadkach od picia napojów wyskokowych.
- 51-letni mieszkaniec Modliborzyc wspólnie z trzema mieszkańcami Kraśnika spożywał alkohol. Następnie współtowarzysze z Kraśnika postanowili zabrać znajomemu gotówkę i telefon, przy tym brutalnie go bijąc.- informuje kraśnicka policja.
Operacyjni z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku dokonali ustaleń a następnie zatrzymali sprawców rozboju, którzy po usłyszeniu zarzutów trafili tymczasowo na 3 miesiące do aresztu
Grozi im teraz kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze