Reklama

Najpierw wypili, potem pobili

Najpierw w okolicy starego Dworca PKS w Kraśniku razem pili alkohol. Ale potem postanowili swojemu kompanowi zabrać pieniądze i telefon oraz mocno go pobić. Szybko trafili jednak w ręce policji a kraśnicki Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla trzech sprawców.

Cała sprawa zaczęła się jak to często bywa w takich przypadkach od picia napojów wyskokowych.

- 51-letni mieszkaniec Modliborzyc wspólnie z trzema mieszkańcami Kraśnika spożywał alkohol. Następnie współtowarzysze z Kraśnika postanowili zabrać znajomemu gotówkę i telefon, przy tym brutalnie go bijąc.- informuje kraśnicka policja.

Operacyjni z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku dokonali ustaleń a następnie zatrzymali sprawców rozboju, którzy po usłyszeniu zarzutów trafili tymczasowo na 3 miesiące do aresztu

Reklama

Grozi im teraz kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama