Dzisiaj we wczesnych godzinach popołudniowych doszło do groźnego zdarzenia. Nastolatek nadział się na metalowe ogrodzenie.
Do darzenia doszło przy kompleksie boisk sportowych orlik w dzielnicy fabrycznej Kraśnika, przy starym budynku Szkoły Podstawowej nr 5. Jak można podejrzewać chłopiec nadział się na ogrodzenie podczas przechodzenia przez nie. Na miejsce wezwani zostali zespół ratownictwa medycznego strażacy i policja.

Jak informuje Miejska OSP Kraśnik, konieczne było wycięcie części ogrodzenia wraz z osobą nadzianą, aby nie doprowadzić do rozległego krwotoku. Po wylądowaniu śmigłowca LPR, poszkodowany został przekazany służbom medycznym.

info i foto za Miejska OSP Kraśnik
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze