Reklama

Nastolatek nadział się na ogrodzenie

Dzisiaj we wczesnych godzinach popołudniowych doszło do groźnego zdarzenia. Nastolatek nadział się na metalowe ogrodzenie.

Do darzenia doszło przy kompleksie boisk sportowych orlik w dzielnicy fabrycznej Kraśnika, przy starym budynku Szkoły Podstawowej nr 5. Jak można podejrzewać chłopiec nadział się na ogrodzenie podczas przechodzenia przez nie. Na miejsce wezwani zostali zespół ratownictwa medycznego strażacy i policja.

Jak informuje Miejska OSP Kraśnik, konieczne było wycięcie części ogrodzenia wraz z osobą nadzianą, aby nie doprowadzić do rozległego krwotoku. Po wylądowaniu śmigłowca LPR, poszkodowany został przekazany służbom medycznym.

Reklama

info i foto za Miejska OSP Kraśnik

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/03/2024 18:51
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama