Reklama

Piersi przyciągnęły tłumy. Dni Annopola za nami FOTO

{datsopic:17825 left}Zapowiadaliśmy, że będzie zabawa i będzie się działo i tak było. Szczególnie podczas koncertu zespołu Piersi, który przyciągnął wczoraj na annopolski stadion tłumy ludzi. Ale i ci którzy dotarli tam wcześniej, na brak powodów do zabawy też narzekać nie mogli. Zadbali o to organizatorzy Dni Annopola, czyli władze miasta, Centrum Kultury i Radio Lublin.

 

Świętowanie w nadwiślańskim samorządzie rozpoczęło się już w sobotę, choć tę część imprezy, przede wszystkim animacje przygotowane dla dzieci na miejskim rynku, pokrzyżowała pogoda.  {datsopic:17815 right}

W niedzielę aura już jednak dopisywała, dzięki czemu stadion Wisły Annopol z godziny na godzinę zapełniał się. Jak można było się spodziewać kulminacja była na koncercie zespołu Piersi.

Przed gwiazdą wieczoru na scenie zaprezentowali się między innymi lokalni annopolscy artyści z miejscowego Domu Kultury, gościeradowska grupa Hydrofornia, lubelscy artyści z programem biesiadnym oraz zespół Spring Rolls. Były także konkursy dla uczestników festynu i ogłoszenie wyników zawodów wędkarskich. Swoimi rzeźbiarskimi umiejętnościami chwalił się Stefan Stachula, a motoryzacyjną pasją dzielił Adam Dęga.

Reklama

{datsopic:17723 left}Wiele atrakcji czekało też na dzieci.

 

Jak niedzielna część Dni Annopola wyglądała okiem naszego fotoreportera można zobaczyć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do artykułu.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama