Reklama

Poczęstował nieletnią marihuaną. Razem z bratem odpowie za narkotyki

Wczoraj (środa) policjanci z Komisariatu Policji w Kraśniku zostali powiadomieni o 17-latce, która wróciła do domu będąc pod wpływem narkotyków. Z ustaleń wynikało, że dziewczyna otrzymała i wypaliła marihuanę od znajomego będąc z nim na spacerze.

 

      Policjanci dokonali przeszukania w mieszkaniu 25-letniego mieszkańca Kraśnika. Jak się okazało u mężczyzny, który udzielił małoletniej narkotyki nie odnaleziono środków odurzających, jednak dalsze czynności operacyjne i sprawdzenie mieszkania jego 22-letniego brata przyniosło efekt w postaci 116 gram marihuany i prawie 1 grama amfetaminy.

Narkotyki były poporcjowane i zapakowane, gotowe do sprzedaży. Obaj młodzi mężczyźni zostali zatrzymani. Jeden z braci będzie odpowiadał za udzielenie narkotyków osobie małoletniej, za co grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności a drugi, za posiadanie znacznych ilości narkotyków, co jest zagrożone podobnym wymiarem kary.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama