Reklama

Ponad dwieście na "esce", ponad 2500 zł do zapłaty

W ciągu zaledwie 30 minut policyjny wideorejestrator nagrał brawurową jazdę dwóch kierowców na S-19. Obydwaj pędzili ponad 200 km/h, pomimo, że na drodze ekspresowej obowiązuje ograniczenie prędkości do 120 km/h.

Cała sytuacja miała miejsce na drodze ekspresowej S-19 w powiatach kraśnickim i janowskim. Nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem z nieetatowej grupy Speed z Kraśnika pełnił służbę na terenie dwóch powiatów. Zaledwie 30 minut wystarczyło, aby funkcjonariusze zarejestrowali dwóch kierowców, którzy znacząco przekroczyli dozwoloną w tamtych miejscach prędkość, a ta wynosiła 120km/h.

- Najpierw 63-latek z Janowa Lubelskiego kierując Mercedesem jechał z prędkością 201 km/h. Został zatrzymany do kontroli drogowej na terenie Borownicy (powiat janowski). Mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktów. -  informuje aspirant Paweł Cieliczko - Pół godziny później na policyjny videorejestrator wpadł drugi pirat drogowy. 35-letni mieszkaniec Krakowa jadąc Skodą został nagrany z prędkością 208 km/h na liczniku. Scenariusz był identyczny jak poprzednio -mandat karny w wysokości 2500 złotych i 15 punktów.

Reklama

Pamiętajmy, że przekraczanie dozwolonej prędkości bardzo często bywa przyczyną groźnych zdarzeń drogowych. Zdejmijmy nogę z gazu, aby dojechać bezpiecznie, myśląc również o innych uczestnikach ruchu drogowego.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama