Sukces odniosła drużyna siatkarzy Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku, która 27 marca zagrała w Finale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Białej Podlaskiej w piłce siatkowej chłopców zdobywając srebrny medal.
Nasza drużyna w swojej grupie pokonała Nałęczów 2:0 oraz Świdnik 2:0, ale niestety w finałowym meczu przegrała z dobrze dysponowaną w tym dniu drużyną z Białej Podlaski 2:0. To kolejny sukces drużyny tej szkoły w finałach mistrzostw wojewódzkich, którą prowadzi trener Mieczysław Biernacki.
Skład zespołu: Adam Skica, Dawid Cieślik, Michał Pop, Kamil Pop, Dawid Grabowski, Ksawery Janda, Karol Kawa, Sebastian Mikusek, Dawid Nakonieczny, Bartłomiej Sadowski, Bartłomiej Tryka, Stanisław Włodarczyk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze