W sobotnie południe 29 czerwca na jednej z posesji w Gminie Urzędów doszło do dramatycznego zdarzenia. W przydomowym basenie 13 - letni chłopiec zaczął się topić.
Wezwano na miejsce służby ratunkowe: straż pożarną, pogotowie, policję i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Przybyli ratownicy momentalnie podjęli akcję ratunkową. Rozpoczęła się reanimacja chłopca, która trwała prawie godzinę. Przez ten czas zamknięta dla ruchu była droga powiatowa Urzędów-Wilkołaz. Niestety, mimo wysiłku ratowników nie udało się utrzymać chłopca przy życiu.
Obecnie kraśniccy policjanci ustalają jak doszło do tego tragicznego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze