Reklama

Tragiczna kąpiel

W sobotnie południe 29 czerwca na jednej z posesji w Gminie Urzędów doszło do dramatycznego zdarzenia. W przydomowym basenie 13 - letni chłopiec zaczął się topić.

Wezwano na miejsce służby ratunkowe: straż pożarną, pogotowie, policję i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Przybyli ratownicy momentalnie podjęli akcję ratunkową. Rozpoczęła się reanimacja chłopca, która trwała prawie godzinę. Przez ten czas zamknięta dla ruchu była droga powiatowa Urzędów-Wilkołaz. Niestety, mimo wysiłku ratowników nie udało się utrzymać chłopca przy życiu.

Obecnie kraśniccy policjanci ustalają jak doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/06/2024 16:32
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama