Prawdopodobnie wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną zderzenia drogowego jakie miało miejsce dziś (poniedziałek 11.03) na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. K. Wyszyńskiego.
Wg. relacji czarne BMW jechało aleją Niepodległości, natomiast kierowca Alfy Romeo próbując skręcić w ul. Wyszyńskiego wymusił pierwszeństwo i uderzył w BMW. Samochód ten zahaczył jeszcze Opla który stał przy skrzyżowaniu na ul. Wyszyńskiego i po przejechaniu przez barierki i chodnik zatrzymał się na pasie zieleni. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe. Na szczęście obyło się bez ofiar.





Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze