Reklama

Za niespełna miesiąc Festiwal Biegowy "Z biegiem Wisły" w Annopolu

  {datsopic:21114 left} Śmiało można powiedzieć, że moda na bieganie dopadła także mieszkańców powiatu. Biegających młodszych i starszych można spotkać w miastach i mniejszych miejscowościach na naszym terenie, na drogach, chodnikach i leśnych ścieżkach. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też imprezy biegowe. Na przeciw temu zainteresowaniu postanowiły wyjść Fundacja Baran Cycling oraz samorząd Annopola, które zapraszają na Festiwal Biegowy ?Z biegiem Wisły?.

Impreza zaplanowana jest na niedzielę 24 maja 2015 r. (odbędzie się bez względu na warunki pogodowe). Start i meta zlokalizowane będą na ulicy Leśnej (przy budynku wielofunkcyjnym) w Annopolu, a trasy biegowe będą wyznaczone w terenach leśnych oraz po drogach osiedlowych.  {datsopic:21080 right}

Impreza adresowana jest praktycznie do wszystkich, niezależnie od wieku. Rozegrane zostaną bowiem konkurencje zarówno dla dzieci i młodzieży (bieg przedszkolaka ? 100m, bieg dla klas I-III ? 400m, bieg dla klas IV-VI ? 800m oraz bieg dla gimnazjum ? 1700m), jak i biegi na dystansach 5 km i 10 km (od 16 roku życua), a także nordic walking ? 5 km (dla wszystkich chętnych).

Reklama

 


Zobacz też:

Annopolski Nutrend Cross Duathlon wygrał Mateusz Tylek FOTO 


   

Otwarcie Festiwalu ?Z Biegiem Wisły? nastąpi o godzinie 11:00. Start poszczególnych biegów na poszczególnych dystansach planowane są na następujące godziny: dla dzieci i młodzieży ? 11:15, 5 km ? 12:15, 10 km - 13:00, nordic walking ? 11:10.

Biuro zawodów czynne będzie w dniu zawodów od 9:00 do 11:30.

 

{datsopic:21093 left}  Ze szczegółowymi zasadami uczestnictwa w imprezie, wysokością opłat startowych (opłaty dotyczą biegów na 5 i 10 km) itd. można zapoznać się czytając regulamin Festiwalu Biegowego, który można odnaleźć tutaj .

Reklama

Zapisać się na zawody można natomiast wypełniając internetowy formularz, który odnaleźć można tutaj.

Wszystkie informacje odnaleźć można także na facebookowym profilu imprezy.

 

Festiwal Biegowy ?Z biegiem Wisły? nie będzie pierwszą imprezą sportową organizowaną wspólnie przez annopolski samorząd i Fundację Baran Cycling. We wrześniu ubiegłego roku efektem ich wspólpracy był rowerowo-biegowy  Nutrend Cross Duathlon. To z tej właśnie imprezy pochodzą zdjęcia załączone do tej informacji.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama