Reklama

Bezpieczna Droga do Szkoły trwa

O początkach akcji "Bezpieczna Droga do Szkoły" prowadzonej przez Stowarzyszenie Rozwój i Bezpieczeństwo wraz z Komendą Powiatową Policji oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Lublinie pod patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. We wtorek wzięły w niej udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Akcję zainaugurowano w Szkole Podstawowej nr 6 a we wtorek 28 września członkowie RiB wraz z policjantami z kraśnickiej komendy i Inspektorem Kraśniczkiem odwiedzili dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 5. Tu także dzieci przeszły teoretyczną i praktyczną lekcję poruszania się po drogach w szczególności po przejściach dla pieszych. Dostały też odblaski i plany lekcji, których szata graficzna związana jest z bezpiecznym poruszaniem się pieszych.

Jak wyglądała akcja przy SP 5 można zobaczyć na naszych zdjęciach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama