Reklama

Dziś miejska wigilia. Mieszkańcy połamią się opłatkiem, zagra i zaśpiewa m.in. Pawkin i Julia Chmielarska

Trwa Jarmark Bożonarodzeniowy. Od piątku na rynku można było zaopatrzyć się w świąteczne produkty. Można też było posłuchać występów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. A dziś odbędzie się miejska wigilia, na której wystąpią m.in. Julia Chmielarska i zespół Pawkin.

Mieszkańcy odwiedzali w sobotę kraśnicki rynek głównie w porach przedpołudniowych. Jednak i później, kiedy byliśmy tam z aparatem nie brakowało chętnych do zakupów czy posłuchania świątecznych utworów w wykonaniu starszych i młodszych artystów. A jak wyglądała część sobotniego popołudnia na kraśnickim rynku można zobaczyć na naszych zdjęciach.

Dziś także nie zabraknie kolęd, które zaśpiewają znani dobrze lokalnej publiczności młodzi artyści z CKiP, chór Jubilat, Julia Chmielarska czy zespół Pawkin.

Reklama

O 16.00 na rynku odbędzie się miejska wigilia z udziałem władz miasta i mieszkańców. Będą życzenia, łamanie się opłatkiem, świąteczne potrawy.

Szczegółowy program Jarmarku można znaleźć na naszej stronie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama