Przede wszystkim tym najmłodszym, ale nie tylko. Zgodnie z kilkuletnią tradycją z inicjatywy Kraśnickiego Stowarzyszenia Motocyklowego Szarża, Moto Kraśnik i OFF Road Świry 4x4 przez Kraśnik przejechała dzisiaj parada złożona z motocykli, ale nie tylko. Tam gdzie Moto-Mikołaje się zatrzymywali tam częstowali słodyczami.
Parada wyruszyła z parkingu przy markecie Supeco, a kolejne jej przystanki miały miejsce na placu przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego, miejskim rynku, w Parku im. św. Jana Pawła II, na terenie przy kościele pw. św. Józefa, przy oddział dziecięcy kraśnickiego szpitala oraz przy kraśnickim Domu Dziecka. Tam gdzie zmotoryzowani Mikołaje się zatrzymywali tam częstowali cukierkami. Ku uciesze dzieci, ale nie tylko.
Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z dzisiejszego wydarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze