W piątek po godzinie 20.00 w okolicach Rudnika Szlacheckiego doszło do tragedii na torach kolejowych.
Wg wstępnych ustaleń policji doszło tam do śmiertelnego zdarzenia. Jego ofiarą jest mężczyzna, który zginął na miejscu. Policja prowadziła oględziny z udziałem prokuratora, technika kryminalistyki i biegłego lekarza. Na miejscu pracował również komisja d/s wypadków kolejowych PKP, SOK, straż pożarna i ratownicy. Pociągi były wstrzymane na trasie Kraśnik-Lublin na czas prowadzonych czynności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze