Reklama

Od września nowy dyrektor Zespołu Szkół nr 3

O tym, że powiat szuka nowego dyrektora do Zespołu Szkół nr 3 informowały niedawno lokalne media. Kończyła się bowiem kadencja obecnej pani dyrektor. W międzyczasie odbył się konkurs w trakcie którego wybrano nowego dyrektora tej szkoły.

Jak się dowiedzieliśmy na konkurs wpłynęła tylko jedna kandydatura. To nauczycielka języka niemieckiego z tej szkoły pani Anna Gromek. Pozytywnie przeszła rozmowy konkursowe i w połowie czerwca zarząd powiatu powierzył jej kierowanie placówką przez najbliższe 5 lat, które rozpocznie 1 września tego roku.

Na fotelu dyrektora zastąpi Anetę Jabłońską-Ośkę.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama