Reklama

Po pijaku wjechał w studnię

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 50-letni kierowca, który w gminie Urzędów stracił panowanie nad autem i zakończył jazdę na przydrożnej studni.

Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka kara finansowa, a sąd może orzec przepadek pojazdu.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama