Niedawno jedna z mieszkanek powiatu padła ofiarą internetowego oszustwa w wyniku którego straciła pieniądze. Zaangażowanie policjanta w jej sprawę doprowadziło do odzyskania utraconych pieniędzy. Kobieta z wdzięczności napisała list z podziękowaniem i uznaniem dla pracy funkcjonariuszy.
Do Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku trafił list od mieszkanki Kraśnika. Kobieta padła ofiarą internetowego oszustwa gdy podczas zakupów straciła pieniądze. Policjant Wydziału Kryminalnego, który zajął się jej sprawą, dzięki swojemu zaangażowaniu doprowadził do odzyskania utraconych przez nią pieniędzy.
- Istnienie takich ludzi na takich stanowiskach zapewnia ludziom nadzieję, a jednocześnie wiarę i spokój w momentach kryzysowych - napisała w liście mieszkanka.
Dla policjantów takie docenienie ich pracy to miły i ważny gest.
- Policjanci służący w kraśnickiej jednostce, każdego dnia wykonują odpowiedzialną pracę i niezwykle miło jest czasami zostać docenionym za to, że ta służba przynosi efekty. Wszyscy jesteśmy ludźmi i potrzebujemy wsparcia, szczególnie jeśli w naszym życiu wydarzyło się coś złego. Policjanci na co dzień wysłuchują różnych tragicznych historii i pracują nad tym, żeby sprawcy trafiali przed wymiar sprawiedliwości, ale starają się też, żeby te zdarzenia, jak najmniej uderzały w ofiarę. - powiedziała nt. tej historii rzecznik kraśnickiej komendy młodszy aspirant Marzena Sałata.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze