Już w sobotę 27 września na terenach zielonych przy Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Koszarowa) odbędzie „Międzypokoleniowe pożegnanie lata w rytmie muzyki”.
To dobra okazja, aby w gronie rodziny, przyjaciół i sąsiadów zakończyć odchodzące lato w muzycznej atmosferze.
Zaplanowano bowiem wiele występów artystycznych, dla najmłodszych ustawione zostaną dmuchańce. Nie zabraknie też poczęstunku.
Organizatorem wydarzenia jest Kraśnickie Stowarzyszenie „Senior na czasie”, a współfinansowane jest ze środków pochodzących z projektu pn. „Aktywne małe społeczności”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze