Reklama

Pożegnaj lato w muzycznym rytmie

Już w sobotę 27 września  na terenach zielonych przy Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Koszarowa) odbędzie „Międzypokoleniowe pożegnanie lata w rytmie muzyki”.

To dobra  okazja, aby w gronie rodziny, przyjaciół i sąsiadów zakończyć odchodzące lato w muzycznej atmosferze.

Zaplanowano bowiem wiele występów artystycznych, dla najmłodszych ustawione zostaną dmuchańce. Nie zabraknie też poczęstunku.

Organizatorem wydarzenia jest Kraśnickie Stowarzyszenie „Senior na czasie”, a współfinansowane jest ze środków pochodzących z projektu pn. „Aktywne małe społeczności”.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama