Reklama

7 medali indywidualnie i 2 razy podium drużynowo zapaśniczek LUKS Suples w Łukowie

W miniony weekend w Łukowie zakończył się Puchar Polski Kadetek oraz Turniej Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich. Bardzo dobrze podczas tych zawodów zaprezentowały się zapaśniczki LUKS „Suples” Kraśnik.

Indywidualnie w ramach Pucharu Polski Kadetek najlepiej wypadła Zuzanna Wólczyńska, która była najlepsza w kat. 65 kg. Na drugim stopniu podium stanęła Klaudia Czyzio (49 kg), a 3. miejsca zajęły Daniela Tkachuk (kat. 53 kg) i Agata Ćwikła (kat. 69 kg). Marta Gruszkiewicz (kat. 46 kg) była natomiast 5., Julia Łochowska (kat. 61kg) była 8., a Emilia Mlonek (kat. 49 kg) zajęła 12. miejsce. Drużynowo nasze kadetki zajęły 1. miejsce.

 

 

W Łukowie wystąpiły także nasze juniorki. 1. miejsce w kat. 55 kg zajęła Patrycja Gil, a najniższych miejscach podium stanęły Renata Nieściur (kat. 50 kg) i Klaudia Polak (kat. 53 kg). Drużynowo juniorki LUKS „Suples” zajęły 2. miejsce.

Reklama

 

 

Na zdjęciach na najwyższych miejscach podium Zuzanna Wólczyńska (na górze) i Patrycja Gil (w środku tekstu) foto LUKS Suples, zdjęcie zbiorowe foto Zygmunt Piekarz.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama