?Zaczarowany świat dziecięcych lat? pod taką nazwą Muzeum Regionalne w Kraśniku zorganizowało wystawę zabawek. Przygotowaną przez pracowników i dyrekcję muzeum ekspozycję można oglądać do końca lipca w godzinach od 8.00 do 15.00 ( z wyjątkiem poniedziałków).
Wystawa prezentuje ponad 500-set zabawek i przyborów szkolnych z dawnych lat. Możemy tu zobaczyć m. in. drewniane koniki na biegunach, ołowiane żołnierzyki, kolejki na szynach czy celuloidowe lalki.
Wszystkich zainteresowanych w imieniu organizatorów zapraszamy do obejrzenia ekspozycji, która dla dorosłych stwarza możliwość przypomnienia sobie beztroskich czasów dzieciństwa, a młodszym pokoleniom daje szansę porównania starych zabawek z tymi, którymi aktualnie bawią się na co dzień.
Przypominamy: wystawa ?Zaczarowany świat dziecięcych lat? w Muzeum Regionalnym w Kraśniku, ul. Piłsudskiego 2A, czynna jest codziennie od 8.00 do 15.00 z wyjątkiem poniedziałków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze