Reklama

W środę inauguracja II ligi kobiecego futbolu w Kraśniku: MUKS-Stal Kraśnik vs. Korona Łaszczów

Trudny bój o punkty czeka jutro piłkarki MUKS-Stali Kraśnik w drugiej kolejce II ligi sezonu 2013/2014. Ich przeciwnikiem będzie zespół Korony Łaszczów, który jeszcze kilka miesięcy temu rywalizował na pierwszoligowych boiskach i jak najszybciej chce na nie wrócić. W pierwszej kolejności trzeba więc będzie myśleć o zabezpieczeniu tyłów, a w drugiej ewentualnie o kontratakach i zdobywaniu bramek.

 

Podopieczne trenera Rafała Tomiły już miały okazję zagrać z Koroną Łaszczów w meczach sparingowych. Zimą na śniegu w Kraśniku padł remis, ale już kilkanaście dni temu, podczas przedligowego obozu sportowego w Cieszanowie, spotkanie między oboma zespołami zakończyło się wysoką, bo 0:5, porażką naszych piłkarek. Jutro o korzystny rezultat będzie więc trudno, co nie oznacza, że naszego zespołu nie stać na sprawienie niespodzianki. Tym bardziej, że Magdalena Badura, Dominika Deaki, Oliwia Kotwica i ich koleżanki będą grać przed własną publicznością. Wsparcie kibiców bardzo się przyda, więc zachęcamy do wizyty jutrzejszego popołudnia na kraśnickim stadionie.

Reklama

 

MUKS-Stal Kraśnik (k) ? Korona Łaszczów

Kraśnik, stadion MOSiR, środa (28 sierpnia) godz. 17:00

 

Prawdopodobny skład MUKS-Stali Kraśnk (k) na mecz z Koroną: Badura -Deaki, Goleń, Rostek, Szabat, Skórska, Dul M, Iwańska, Dul K (c), Weber, Kotwica; rezerwa: Korga, Wieczorek, Kasperek Grot, Janiec, Łukasik, Jabłońska


Przeczytaj też:

Przegrana po dobrym meczu. Wisła Nowy Korczyn ? MUKS-Stal Kraśnik 1:0

W sobotę drugoligowy debiut piłkarek MUKS-Stali Kraśnik Aktualizacja!

Pewna sparingowa wygrana. MUKS-Stal Kraśnik (k) ? Widok II Lublin 8:2

Reklama

Pierwszy sparing naszych piłkarek na remis. MUKS -Stal Kraśnik (k) ? Korona Łaszczów 2:2 FOTO 


W pozostałych meczach drugiej kolejki grupy małopolskiej II ligi piłki nożnej kobiet zmierzą się:  MUKS Sokół Kolbuszowa - Resovia Rzeszów, Naprzód Sobolów - Zielonka Gamar Wrząsowice, Bronowianka Kraków - Moravia Morawica, Wisła Nowy Korczyn - AZS UJ II Kraków.

 

Wyniki pierwszej kolejki grupy małopolskiej II ligi piłki nożnej kobiet:

Wisła Nowy Korczyn - MUKS Kraśnik 1:0

AZS UJ II Kraków - Bronowianka Kraków 4:0

Reklama

Moravia Morawica - Naprzód Sobolów 2:2

Zielonka Gamar Wrząsowice - MUKS Sokół Kolbuszowa 2:1

Resovia Rzeszów - KS Korona Łaszczów 0:1

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama