Reklama

Włamał się i nakradł, ale go namierzyli

Niezbyt długo cieszył się 24-latek z łupów jakie zdobył podczas włamania do garażu. Został namierzony przez policjantów a rzeczy odzyskane.

Policjanci z Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o włamanie do garażu na terenie gminy Kraśnik. 

Jego łupem padły m.in. kosy spalinowe, motorower i motocykle o łącznej wartości ok. 11 tys. zł.

Dzięki szybkiej i skutecznej pracy operacyjnej sprawca został namierzony i zatrzymany. Usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- Pamiętajcie, aby zawsze zabezpieczać swoje mienie i reagować, gdy widzicie coś podejrzanego. Wasza czujność pomaga nam w działaniu - apelują policjanci.
 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama