Reklama

Zjazd do Kraśnika zablokowany

Do ok. godz. 14.00 potrwają utrudnienia w Lasach na zjeździe w kierunku Kraśnika na węźle Kraśnik Północ drogi S19. Powodem jest niewybuch z II wojny światowej.

W związku z koniecznością przeprowadzenia bezpiecznych działań saperskich policja zabezpieczyła teren, blokując drogę wojewódzką (dawną krajówkę K19) prowadzącą do Kraśnika od strony węzła Kraśnik Północ.

Utrudnienia mają potrwać do ok. godziny 14.00.

Służby apelują do kierowców o zachowanie ostrożności oraz śledzenie komunikatów dotyczących utrudnień.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama