Reklama

Bokserski memoriał ku pamięci ułańskiego dowódcy. Zmiana miejsca!!!

W piątek 2 lipca w Kraśniku szykuje się bardzo ciekawe sportowe wydarzenie. W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 (wcześniej zawody planowane były w amfiteatrze) rozstawiony zostanie ring, który będzie areną zmagań w ramach pięściarskiego Memoriału Generała Kazimierza Dworaka.

Będzie to bokserski mecz KS „Za Bramą” Kraśnik – Reszta Świata. W barwach kraśnickiego klubu wystąpią nie tylko zawodnicy reprezentujący go na co dzień, jak Oskar Mikołajczak i Maksymilian Mikołajczak, ale także m.in. młody, obiecujący polski bokser Paweł Nowaczyński.

Zawody będą okazją nie tyko do przeżycia emocji sportowych, ale także do uczczenia jednego z kraśnickich bohaterów, dowódcy 24. Pułku Ułanów, generała Kazimierza Dworaka. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz miasta Kraśnik Wojciech Wilk. Start zawodów o godz. 19:00.

Reklama

Zachęcamy do udziału.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama