Już dziś, tradycyjnie w Mikołajki, miasto odpali swoje iluminacje świetlne. Będzie też spotkanie z Mikołajem i występy.
Miejskie Mikołajki dziać się będą w obu dzielnicach miasta. Nie zabraknie w nich atrakcji szczególnie dla najmłodszych. Tradycyjne odpalenie iluminacji miejskich odbędzie się przed CKiP na al. Niepodległości o godz. 19.00. Wcześnie będzie można wysłuchać zimowego koncertu uczniów Dariusza Bochniaka i Pawła Cieliczki z CKiP.
Na ul. Kościuszki natomiast o godz. 17.00 odbędzie się odpalenie choinki, która wcześniej zostanie ubrana przez mieszkańców.
Szczegóły na plakatach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze