Z racji 77. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i Agresji Sowieckiej na Polskę w najbliższą sobotę (17 września) w Pasiece-Kolonii odbędzie widowisko historyczno-patriotyczne "Tamten Wrzesień". Udział wezmą w nim grupy rekonstrukcyjne z terenu Polski.
Czołgi, wozy pancerne, zaprzęgi, broń - to tylko kilka z wielu rzeczy jakie organizatorzy zapowiadają w ramach wspomnianego wydarzenia.
Widowisko rozpocznie się o godzinie 14:00 Mszą Świętą polową. O godzinie 15:00 nastąpi część oficjalna, a po niej zaprezentowane zostanie widowisko.
W organizacje wydarzenia, oprócz wspomnianych na plakacie Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych, Powiatu Kraśnickiego i Gminy Kraśnik zaangażowali się także księża Andrzej Mizura - Proboszcza Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Popkowicach i Grzegorz Stąsiek - proboszcz parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Stróży.
Mapa dojazdu: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1Y_3OSx9cy1M2gJjQOIku3d1VLbk

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze