Reklama

Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński przyjedzie do Kraśnika

Czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości po kwietniowej konwencji programowej swojej partii ruszyli w Polskę. W ramach akcji „Polska jest jedna” do Kraśnika przyjedzie w tym tygodniu Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

Spotkanie zaplanowane jest na niedzielę, 13 maja, na godzinę 11:00 w kraśnickim Centrum Kultury i Promocji.

Po ostatniej, kwietniowej wizycie marszałka Kuchcińskiego na Lubelszczyźnie, w niedalekim Janowie Lubelskim, rozpętała się duża burza medialna. Polityk PiS mówiąc podczas janowskiego spotkania o odbudowie Polski wyraził się bowiem następująco: „My odbudowujemy dom, Polskę, w którym mieszka 38 milionów ludzi. A więc nie możemy odgrzybić, odszczurzyć, zastosować środków chemicznych, żeby raz-dwa wyremontować, tylko musimy jeszcze dbać o zdrowie obywateli, więc trudno to się robi.

Reklama

Marszałek tłumaczył się później, że jego słowa zostały źle zrozumiane.

Szanowni Państwo, posłużyłem się przenośnią, która nie miała na celu nikogo obrazić. Rozmowa o przyszłości i reformowaniu Polski jest często bardzo długa i wielowątkowa - tak też było na spotkaniu w Janowie Lubelskim. Ubolewam, jeżeli ktoś nietrafnie zinterpretował moje słowa” - napisał na twitterze marszałek Marek Kuchciński.

 

 

foto na górze tekstu  za https://www.facebook.com/KuchcinskiMarek/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama