Reklama

Maturzyści z ZS 3 bawili się na studniówce

Tydzień temu swój bal maturalny miał ZS nr 1. W sobotę 2 lutego na studniówce bawili się natomiast uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

Maturzyści z "Trójki" swoją tradycyjną imprezę na 100 dni przed maturą mieli w jednym z janowskich lokali. Otworzyła ją dyrektor ZS 3 Aneta Jabłońska-Ośka. Życzenia dla maturzystów w imieniu starosty i przewodniczącego Rady Powiatu przekazał wicestarosta Karol Rychlewski.  Były też podziękowania od młodzieży i rodziców dla nauczycieli i wychowawców. Potem przyszedł czas na tradycyjnego poloneza, kolację i zabawę do rana.

A jak zaczęła się studniówka uczniów z Trójki, możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama