Tydzień temu swój bal maturalny miał ZS nr 1. W sobotę 2 lutego na studniówce bawili się natomiast uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.
Maturzyści z "Trójki" swoją tradycyjną imprezę na 100 dni przed maturą mieli w jednym z janowskich lokali. Otworzyła ją dyrektor ZS 3 Aneta Jabłońska-Ośka. Życzenia dla maturzystów w imieniu starosty i przewodniczącego Rady Powiatu przekazał wicestarosta Karol Rychlewski. Były też podziękowania od młodzieży i rodziców dla nauczycieli i wychowawców. Potem przyszedł czas na tradycyjnego poloneza, kolację i zabawę do rana.
A jak zaczęła się studniówka uczniów z Trójki, możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze