Już w najbliższy weekend w Centrum Kultury i Promocji w obu dzielnicach odbędzie się szereg atrakcji związanych z Mikołajkami. Tego dnia zabłysną m.in. miejskie świąteczne iluminacje, będzie można obejrzeć "mikołajowe" filmy czy zrobić pierniki.
W piątek 6 grudnia w CKiP przy Al. Niepodległości 44 o godz. 17:00 zaczną się „Mikołajkowe warsztaty piernikowe” (zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 81 825 63 36). Po nich o godz. 17:45 rozbłysną miejskie iluminacje świąteczne.
W Kinie Metalowiec odbędą się także mikołajkowe seanse:
8:30 – Paddington w Peru
10:30 – Czerwona jedynka
16:00 – Paddington w Peru
18:00 – Czerwona jedynka
20:00 – Listy do M. Pożegnania i powroty
Oddział CKiP na Kościuszki 26 także zaprasza na Mikołajki. Zaczną się bajką dla dzieci: „Gdzie jest Święty Mikołaj” (godz. 10.00). O 16:00 odbędą się warsztaty upcyklingowe z tworzenia dekoracji choinkowych z Ekolandem, a o 16:30 na Kościuszki przyjedzie Święty Mikołaj. Na 17:30 zaplanowano wspólne ubieranie choinki i uroczyste odpalenie światełek. Dodatkowe atrakcje to wizyta Mikołajów na motorach, gorąca czekolada, zimowa herbatka oraz słodki poczęstunek!
To nie koniec świętowania bo w niedzielę 8 grudnia w CKiP przy Al. Niepodległości 44 o godz. 13:30 odbędzie się Koncertowa Magia Mikołajek. Wystąpią w niej: Formacja Tańca Towarzyskiego „Sukces”, Grupa Hip-Hopowa „Soul Kids”, uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych przez Pawła Cieliczko.
Tego dnia na filmy zaprasza też Kino Metalowiec:
16:00 – Paddington w Peru
18:00 – Czerwona jedynka
20:00 – Listy do M Pożegnania i powroty
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze