Członkowie Kraśnickie Stowarzyszenie Motocyklowe "Szarża" wspólnie z Burmistrzem Miasta Kraśnik Wojciechem Wilkiem i STF Tomasz Franc, zapraszają na inaugurację motocyklowego sezonu już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia, nad Zalewem Kraśnickim.
Początek pikniku zaplanowano na godz. 12.00. Wcześniej motocykliści przejadą swoimi maszynami ulicami miasta.
W programie samego pikniku przygotowano sporo atrakcji dla całych rodzin. Oprócz samych motocykli i im podobnych pojazdów nad zalewem zaprezentują się także samochodowe klasyki z dawnych lat.
Szczegóły na plakacie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze