Reklama

Moto Piknik z atrakcjami już w tę niedzielę

Członkowie Kraśnickie Stowarzyszenie Motocyklowe "Szarża" wspólnie z Burmistrzem Miasta Kraśnik Wojciechem Wilkiem i STF Tomasz Franc, zapraszają na inaugurację motocyklowego sezonu już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia, nad Zalewem Kraśnickim.

Początek pikniku zaplanowano na godz. 12.00. Wcześniej motocykliści przejadą swoimi maszynami ulicami miasta.

W programie samego pikniku przygotowano sporo atrakcji dla całych rodzin. Oprócz samych motocykli i im podobnych pojazdów nad zalewem zaprezentują się także samochodowe klasyki z dawnych lat.

Szczegóły na plakacie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama