Podmiejski las to miejsce mocno uczęszczane przez mieszkańców. Niestety nie wszyscy zachowują je w takim stanie by służyło wszystkim zostawiając mnóstwo śmieci. Burmistrz Wojciech Wilk i Stowarzyszenie Rozwój i Bezpieczeństwo organizują więc kolejną akcję sprzątania lasu by było w nim po prostu czyściej.
W akcji może wziąć udział każdy chętny. Odbędzie się ona w sobotę 24 czerwca od godz. 10.00. Początek na placu za Centrum Kultury i Promocji.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze