Reklama

Posprzątajmy razem las

Podmiejski las to miejsce mocno uczęszczane przez mieszkańców. Niestety nie wszyscy zachowują je w takim stanie by służyło wszystkim zostawiając mnóstwo śmieci. Burmistrz Wojciech Wilk i Stowarzyszenie Rozwój i Bezpieczeństwo organizują więc kolejną akcję sprzątania lasu by było w nim po prostu czyściej.

W akcji może wziąć udział każdy chętny. Odbędzie się ona w sobotę 24 czerwca od godz. 10.00. Początek na placu za Centrum Kultury i Promocji.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama