Reklama

W Polichnie zagrają orkiestry dęte. A wieczorem m.in. legendarny Top One i Małgorzata Ostrowska

Już w najbliższą niedzielę 16 lipca na stadionie sportowym w Polichnie Czwartej odbędzie się XVIII Festiwal Orkiestr Dętych. Oprócz samych orkiestr, które zagrają na scenie, pojawią się na niej także muzyczne gwiazdy m.in. legenda muzyki disco zespół Top One oraz znana m.in. z występów w zespole Lombard Małgorzata Ostrowska.

Szczegółowy program imprezy będzie można znaleźć na plakacie poniżej. Po mszy św. o godz. 11.00 ok. 12.30 orkiestry pojawią się na stadionie w Polichnie. O godz. 13.00 zaczną swoje występy. na godz. 17.00  zaplanowano koncert grupy Top One, która dobrze znana jest kilku pokoleniom fanów muzyki disco. W nurcie disco polo pozostaną kolejne dwa zespoły: Mostif i SK-1. A o 21.00 na scenie pojawi się gwiazda polskiej muzyki pop i rock czyli Małgorzata Ostrowska, która przez długie lata była wokalistką zespołu Lombard, z którym odniosła największe sukcesy.

Impreza będzie także okazją do świętowania 100-lecia orkiestry dętej z Polichny.

Reklama

Organizatorami imprezy są: Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Gmina Szastarka i Gminne Centrum Kultury w Polichnie.

Jakie orkiestry na festiwal?

Możesz wybrać kto weźmie udział

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama