Reklama

Zabrakło skuteczności. Motor II Lublin – Stal Kraśnik 1:0

Na boisku ze sztuczną murawą przy Arenie Lublin swój drugi zimowy sparing zagrała dzisiaj Stal Kraśnik. Podopieczni trenera Dariusza Matysiaka ulegli jedną bramką rezerwom Motoru Lublin.

W pierwszej połowie spotkania drużyną przeważającą była Stal, która zagrała wysokim pressingiem. Niestety nie przełożyło się to na gole. W akcjach ofensywnych brakowało ostatniego podania otwierającego drogę do bramki, a jak już dochodziło do strzałów, to były one niecelne lub dobrze interweniował lubelski golkiper. W pierwszej połowie swoje szanse bramkowe mieli między innymi Jakub Zieliński, Jakub Buczek i Filip Drozd.

Druga odsłona meczu to bardziej otwarta gra obu drużyn i więcej sytuacji podbramkowych. Z zespołu Stali na listę strzelców mogli wpisać się między innymi Drozd, Maciej Welman, Stanisław Niwiński, Maciej Winkler. Szczęście tego dnia kraśniczanom jednak nie dopisywało, za to Motor jedną ze swoich kontr zakończył zdobyciem, zwycięskiej jak się później kazało, bramki.

Reklama

 

Motor II Lublin – Stal Kraśnik 1:0

Stal w meczu z rezerwami Motoru zagrała w składzie: Karczewski (Wójcicki) – Majewski (Gajewski), Pietroń, Maliszewski, Michalak, zaw. Test. (Niewiński), Buczek, Pietrzyk (Welman), Błaszczyk (Cygan), Drozd, Zieliński (Winkler).

 

Zdjęcia ze sparingu Motor II – Stal można obejrzeć tutaj.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama