Reklama

Jesienią biegniemy, teraz się zapisujemy

8 października br. już po raz ósmy odbędzie się Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów. Właśnie ruszyły zapisy do tej kraśnickiej biegowej "połówki".

W tym roku w kraśnickim biegu królują ósemki. Półmaraton odbywa się bowiem po raz ósmy, a na dodatek wystartuje on 8 października. Ale już dziś można się do niego zapisać płacąc niższe wpisowe. Można pobiec indywidualnie ale i po raz pierwszy zorganizować od 2 do 4 osobową sztafetę, której członkowie zmieniać się mogą co min. 5 km. Regulaminy i stronę do zapisów można znaleźć na stronach: - indywidualnie: https://zapisy.sts-timing.pl/944 - sztafety: https://zapisy.sts-timing.pl/944/sztafety/

Kraśnicka trasa ma atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Klasyfikacja przeprowadzona zostanie w 20 grupach wiekowych (co 5 lat). Trasa tak jak w ostatnich latach przebiegać będzie w okolicach zalewu kraśnickiego. Jest szybka i płaska co sprzyja biciu rekordów życiowych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama