Reklama

Uczestnicy Rajdu Nadwiślańskiego przemknęli przez gminę Urzędów. Foto, Wideo

4 odcinki specjalne wytyczone po terenie gmin Urzędów i Józefów rozpoczęły tegoroczne zmagania w ramach Rajdu Nadwiślańskiego, piątej i przedostatniej rundy Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Po naszych drogach najszybszy był Filip Nivette ścigający się Skodą Fabia R5, pilotowany przez Kamila Hellera.

Załoga Nivette i Heller wygrała 3 z 4 oesów biegnących m.in. po drogach gminy Urzędów. Tylko na jednym, pierwszym przejeździe oesu Józefów, szybsi byli Bryan Bouffier i Xavier Panseri (Ford Fiesta). Po 4 odcinkach przewodzili Nivette i Heller, 13.8 sekundy tracili do nich będący na 2. miejscu Bouffier i Panseri, a trzecie miejsce zajmowali Zbigniew Gabryś i Artur Natkaniec (Ford Fiesta, strata 54.9 sekundy).

 

 

Załoga Mariusz Stec i Jacek Rathe (Ford Fiesta) ściganie się zaczęła nie najlepiej. Na pierwszych dwóch oesach dojeżdżała na 10. miejscu tracąc łącznie 1 minutę i 19 sekund do lidera. Na dwóch kolejnych przejazdach oesów Urzędów i Józefów zajmowali natomiast 6. miejsca. Po 4 oesach Stec i Rathe w klasyfikacji generalnej zajmowali 8. miejsce ze stratą 2 minut i 18 sekund.

Reklama

W sobotę wieczorem uczestników Rajdu Nadwiślańskiego czekał jeszcze oes Arena Lublin, a jutro mają przed sobą 6 kolejnych prób.

Wyniki rajdu na bieżąco można śledzić tutaj.

 Zapraszamy do obejrzenia naszych fotogalerii z rajdowych zmagań na terenie gminy Urzędów. Zdjęcia z Oesu Urzędów (foto Wojciech Kozioł i Paweł Bieleń) odnajdziecie tutaj, natomiast zdjęcia z Oesu Józefów (foto Grzegorz Jankowski) są do obejrzenia tutaj.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Krasnik24.pl




Reklama